5-7 березня 2008 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки проводився 2-й етап студентської олімпіади за напрямами «Телекомунікації» та «Електронні апарати». НТУУ «КПІ» поряд з іншими факультетами був представлений командою Інституту телекомунікаційних систем у складі 10 студентів 4-5-го курсів – переможців першого етапу олімпіади на базі ІТС.

За напрямом «Телекомунікації» студенти ІТС вибороли перше командне місце, а за напрямом «Електронні апарати» – друге. В особистому заліку дипломом переможця за напрямом «Телекомунікації» (перше місце) відзначений студент 4-го курсу гр.ТМ-42 Євген Грінік.

Також нагороджені грамотами за високі знання з дисциплін: «Системи передачі в електрозв’язку» – І.А.Гудименко, «Цифрова техніка та мікропроцесори» – К.О.Єрмакова, «Локальні мережі зв’язку та системи абонентського доступу» – К.А.Прокопенко, «Системи передачі в електрозв’язку» – Ю.Ю.Тихоненко, «Технології цифрового зв’язку» – В.І.Шестак, «Технології та виробництво засобів телекомунікацій» – О.В.Мазуренко.

Автор: Василь Курдеча

Дата події