Перевірка КПІ

У період з 02 до 13 жовтня 2023 року Рахункова палата України провела перевірку організації забезпечення життєво важливих потреб працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського у частині правильності нарахування та виплати заробітної плати в Університеті.

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності КПІ

На сайті Державної аудиторської служби України (далі - ДАСУ) 11.04.2023 викладено недостовірну та маніпулятивну інформацію щодо результатів ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Списування і плагіат. Як законно можуть анулювати диплом? Дмитро М’яч, 1-й курс магістратури ФІОТ. CAMPUS

Списування і плагіат: чи можна чуже видати за своє? Як перевіряють оригінальність робіт студентів? На яких підставах можуть анулювати диплом? Де дозволено плагіатити й списувати? Чи всі знають про академічну доброчесність?

Акт перевірки виконання Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського за 2019 р. та перший квартал 2020 р. від 25.03.2020 р.

Спільна комісія адміністрації та профспілкового комітету університету, призначена наказом ректора № 4/202 від 27.12.2019 року, провела перевірку стану виконання Колективного договору за період з квітня 2019 року по квітень 2020 року.

Благодійна акція з безкоштовної перевірки слуху в університеті

Протягом двох днів, 14–15 листопада 2018 р., у 31-му корпусі студенти та співробітники університету мали змогу безкоштовно перевірити слух на надсучасному аудіометричному обладнанні компанії "Все для вуха". Нагодою скористалися 104 особи (70% – студенти, 30% – співробітники).

Перевірка фінансово-господарської діяльності НТУУ «КПІ»: порушень немає! | Лист Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Табачнику Д.В.

Шановний Дмитре Володимировичу! У Ваших чисельних інтерв’ю засобам масової інформації Ви наголошували на те, що «роботу нинішнього ректора «КПІ» Михайла Згуровського розглядало контрольно-ревізійне управління». Неоднозначне трактування Вами цього факту ставило запитання про «начебто» можливі порушення в роботі університету і його ректора.

Підписка на Перевірка