Що читали перші студенти-політехніки

У фонді рідкісних і цінних видань Науково-технічної бібліотеки зберігається літографоване видання 1907 р. "Кіевскій Политехническій Институтъ. Студенческая Библіотека-Читальня. Каталогъ книгъ", надруковане в київській типолітографії "Прогрес".

Всеукраїнський день бібліотек у КПІ

Для наших студентів Бібліотека КПІ — це не лише місце, де читають книжки, а й джерело натхнення, простір, де народжуються ідеї й відбуваються цікаві зустрічі.

Гасло цьогорічного свята — «Бібліотека своя». Це місце знакове для кожного політехніка.

Бібліотека: виклики часу та віра у перемогу

В останній день вересня НТБ ім. Г.І. Денисенка відзначила Всеукраїнський день бібліотек. Гасло цьогорічного святкування – "Бібліотека Незламна", безперечно, дуже актуальне в умовах жорстокої загарбницької російсько-української війни.

«Що читати?»: Всеукраїнський день бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек директорка Бібліотеки КПІ Оксана Бруй порадила українських й іноземних авторів, які допомагають їй у роботі та житті.

Дізнайтесь про книги Марка Лівіна, Сергія Жадана, Адама Кехейна, Лі Макінтайра та їхній вплив, особливо після 24 лютого.

Бібліотека КПІ не лише жива, але й активно розвивається!

Програма свята включала в себе інсталяцію "Бібліотека жива" біля маятника Фуко, акцію "Таємна книга" у вестибюлі бібліотеки, флешмоб "Літай, живи з Бібліотекою КПІ", публічний звіт бібліотеки та фото-челендж у фейсбуку від Української бібліотечної асоціації.

Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення

Таку назву мала ІІ Міжнародна науково-практична конференція, що пройшла онлайн 6-9 жовтня 2020 року на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек і прийдешнім Днем працівників освіти

Дорогі викладачі КПІ, дорогі працівники науково-технічної бібліотеки, дорогі колеги! Щиро вітаю з прийдешнім Днем працівника освіти, Днем вчителя! Вчителями є і представники дуже поважної професії – працівники бібліотек, свято яких ми сьогодні відзначаємо в Україні.

День бібліотек під екологічними гаслами (відео)

Уже не перший рік відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка проходить під певним гаслом, що визначає напрям діяльності, який потребує підвищеної уваги.

Підписка на День бібліотек