Перевірка фінансово-господарської діяльності НТУУ «КПІ»: порушень немає! | Лист Міністру освіти і науки, молоді та спорту України Табачнику Д.В.

Шановний Дмитре Володимировичу! У Ваших чисельних інтерв’ю засобам масової інформації Ви наголошували на те, що «роботу нинішнього ректора «КПІ» Михайла Згуровського розглядало контрольно-ревізійне управління». Неоднозначне трактування Вами цього факту ставило запитання про «начебто» можливі порушення в роботі університету і його ректора.

Зустріч представників колективу НТУУ «КПІ» з міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником

27 жовтня представники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» – голова Студентської ради університету Олег Десятов, голова Профкому студентів Андрій Гаврушкевич, голова Студентської ради студмістечка КПІ Євген Юрдига, голова Наукового товариства студенті

Генеральний директор ВОІВ Френсіс Гаррі – Почесний доктор КПІ

Генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) доктор Френсіс Гаррі 29 червня – 1 липня 2010 р. перебував з візитом в Україні. НТУУ “КПІ” активно співпрацює з ВОІВ, яка функціонує з 1967 р. і сприяє охороні інтелектуальної власності в усьому світі шляхом забезпечення співробітництва між державами та управляє багатосторонніми договорами, що регулюють правові й адміністративні аспекти інтелектуальної власності. Україна, як держава-засновник ООН, стала членом ВОІВ у 1970 р. На сьогодні Україна є учасницею 22 договорів, адміністративні функції яких виконує ВОІВ.

Підписка на Табачник Д.В.