Буткемп «International Cooperation in Research and Innovation» у КПІ

Упродовж чотирьох днів інтенсиву студенти навчатимуться робити грантові заявки й міжнародні проєкти. Допомагатимуть їм у цьому, окрім КПІшних професіоналів, фахівці з Польщі, Швеції та Фінляндії

Міжнародна студентська співпраця

У буремні часи вкрай важливим є гуртування студентів і викладачів навколо суспільно корисних і цікавих ініціатив. Допомогу закордонних партнерів у цьому важко переоцінити.

Перший проєкт Студентського парламенту

Студенти КПІ заснували Студентський парламент, що є новою формою прояву студентського самоврядування.

Представники новоствореної організації під час зустрічі з університетською адміністрацією обговорили міжнародні програми й проєкти, в яких парламент може взяти участь.

КПІ може стати членом асоціації CESAER

Адміністрація КПІ провела робочу зустріч з делегацією Асоціації науково-технічних університетів Європи CESAER. Ішлося про перспективи членства КПІ в асоціації та конкретні кроки до цього, а також подальші плани з огляду на набуття Україною статусу кандидата в члени Євросоюзу.

«Наука для відновлення» – Київський університет, який відновив онлайн-навчання

Частина факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського, який міститься в Києві, відновили проведення лекцій онлайн. Війна з російськими військами триває. Серед студентів і викладачів є загиблі. Крім того, в Маріуполі, що на півдні України, де тривають запеклі бої, є зниклі безвісти студенти.

КПІ співпрацюватиме з топовим британським університетом

У Київській політехніці відбулася онлайн-зустріч з делегаціями Університету Шеффілду й Cormack Consultancy Group зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Ця зустріч – перший крок у співпраці КПІ з провідним британським університетом.

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору

У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація керівного складу міжнародного напряму КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.

КПІ приєднався до «Ініціативи Єднання»

Суть ініціативи полягає у співпраці університету України з університетом-побратимом Великої Британії схожого профілю. До них можуть долучатися й університети США, Канади та ЄС.

Університет-побратим зможе надавати підтримку КПІ за такими напрямами:

Підписка на Міжнародний проект