Підсумки

КПІ-2022: підсумки року

Кінець грудня будь-якого року традиційно вважається періодом підбиття підсумків усіх його попередніх місяців. Не став винятком і рік минулий.

Підсумки наради МОН України з керівниками ЗВО

Уже традиційна нарада була присвячена багатьом нагальним питанням, утім здебільшого обговорювали саме умови проведення національного мультимедійного тесту для вступників і здобувачів, що вступатимуть до магістратури.

Підсумки ректорату 3 березня 2022 року

Підсумки ректорату – оперативного штабу реагування та безпеки життєдіяльності університету 3 березня 2022 року

Засідання ректорату - оперативного штабу відбулося під головуванням ректора М. Згуровського

Головні питання:

КПІ 2020: підсумки року

Перші місця в українських рейтингах, здобутки студентів і вчених, розробки та інновації, перехід навчання у віртуальний простір, збільшення кількості програм дуальної освіти, розширення партнерства.

Стислі підсумки календарного 2020 року

14 грудня відбулося засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського. На ньому ректор Михайло Згуровський виступив зі звітом про підсумки роботи університету в 2020 році, основні положення якого ми представляємо нижче.

Підсумки-2019: головні події року

Нові інститути та наукові центри, здобутки студентів та вчених, розробки та інновації, європейські стандарти освіти та високий рівень міжнародного співробітництва – цим запам’ятався 2019 рік. Про досягнення КПІшників знають в Україні та усьому світі. Пишаємося тим, як пройшов цей рік, та ставимо нові цілі на 2020!

Спортивні перемоги студентів: підсумки 2017-го

Кафедрі спортивного вдосконалення КПІ ім. Ігоря Сікорського восени 2016 року виповнилося 20 років. Викладачі кафедри на своєму засіданні за підсумками 2016 р. вирішили відзначити ювілей успішними результатами наступного, 2017 року, особливо виступом збірних команд в Універсіаді міста Києва.