Запрошують “Таланти КПІ - 2014”

5 листопада 2014 року у виставковій залі корпусу № 7 відбулось урочисте відкриття І частини щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ", де 68 учасників представили  близько 350 робіт у жанрах "Живопис", "Графіка", "Декоративно-прикладне мистецтво" та "Вишивка". Серед учасників виставки – студенти, викладачі, співробітники нашого університету, а також його випускники. Відкрив виставку проректор з науково-педагогічної роботи Петро Олексійович Киричок.

 Значну кількість робіт представили учні оновленої художньої студії "Гармонія" під керівництвом художника Андрія Павловича Кулагіна, який також привітав учасників та гостей виставки з відкриттям. Цього року художня студія "Інновація", під керівництвом Ірини Анатоліївни Шеховцової, порадувала новими прізвищами. Дуже приємно, що студенти прагнуть розвиватися творчо і щороку поповнюють ряди талановитої молоді КПІ.

Доповнюють експозицію графічними роботами студенти ВПІ. Як завжди, неймовірною вишуканістю відрізняються роботи з вишивки та декоративно-прикладного мистецтва. Також важко не відмітити роботи на бересті Анатолія Івановича Борейка та серію портретів, представлених студенткою ФПМ Катериною Тимофєєнко.

Інформація Картинної галереї

[до 31.10.2014] Перша частина мистецького конкурсу «Таланти КПІ»

Оголошується прийом робіт для участі у І частині мистецького конкурсу «Таланти КПІ». Конкурс і виставку робіт учасників присвячено 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Основні номінації:

  • ЖИВОПИС,
  • ГРАФІКА,
  • СКУЛЬПТУРА,
  • ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО,
  • ВИШИВКА.

За довідками звертатися: ЦКМ НТУУ «КПІ»,
Картинна галерея, к. 201,
т. 454-91-35
роботи приймаються до 31 жовтня.