Якби 12-го квітня на вулицях КПІ було спокійно, мабуть, світ став би догори дригом, оскільки саме в цей день факультет авіаційних та космічних систем святкував своє 14-річчя.

Святкування почалося в 00:00 12 квітня, коли жителі «вісімки» вийшли на вулицю і почали розмальовувати асфальт крейдою та залишати на ньому свої освідчення в коханні «іменинникові». А зранку сонних студентів будила музика і проводжала на пари, заряджаючи приємним і святковим настроєм на весь день. Попереду були пари, але й вони не могли зіпсувати той святковий настрій, яким було наповнене повітря, оскільки вони коли-небудь закінчуються, а святкування починається … Під корпусом студентів вже чекали різноманітні конкурси, музика і багато чудового та гарного настрою. Там же і стартував автопробіг на честь Дня факультету, який збудив у серцях глядачів хвилю патріотизму. Я думаю, в цей момент жоден зі студентів не жалкував про свій вибір навчального закладу. Але головне було ще попереду. Офіційна частина відбувалася у концертній залі ЦКМ НТУУ «КПІ» і являла собою яскраве, феєричне шоу за участю «зірок» факультету та запрошених гостей. Від адміністрації факультету студентів привітав заступник декана Юрій Володимирович Бобков.

Як завжди, всі залишилися задоволені: свято тільки починалось, настрій був пречудовий, і кожен студент відчував себе маленькою, але невід’ємною часточкою цього свята та факультету в цілому.

Святкування 14-го Дня народження ФАКСу і Всесвітнього дня авіації та космонавтики закінчилося в дискоклубі «Інтонація», оскільки жоден студент не може уявити будь-яке свято без музики й танців.

З особливою гордістю хочеться відзначити, що після активного святкування більшість студентів відвідало першу пару наступного дня.

Сподіваємось, кожен з нетерпінням чекає на наступний рік, а значить, на таке ж чудове свято!

P.S. Висловлюємо вдячність студентській раді та профбюро студентів ФАКС за чудову організацію свята та приємний відпочинок!

May 12, 2007 || Автор: Орлова Катерина, Кулініч Наталія

Дата події