Студенти – дітям-сиротам

Наша газета вже розповідала про доброчинні заходи, що їх проводять київські політехніки для нужденних та обділених долею. Ось і на початку березня за участю НТСА НТУУ “КПІ” студенти Руслан Стріла (ММІ), Євген Скорина і Сергій Стрюченко (гр. ОА-32, ІЕЕ) організували поїздку дітей-сиріт з дитячого будинку “Колиска дитячої надії” (с. Новосілки Києво-Святошинського району) на хокейний матч, що відбувся у дитячо-юнацькому навчально-спортивному комплексі “Авангард”. Серед учасників турніру – улюбленець публіки команда “Сокіл” (Київ). Відгукнувшись на звернення студентів НТУУ “КПІ”, керівництво цього клубу виділило автобус для перевезення дітей до Києва і назад.

Як за дивом спостерігали малюки за хокейними баталіями, у перерві між етапами гри вони навіть сфотографувалися з хокеїстами команди “Сокіл”. Буде про що розповісти друзям та вихователям, яких дітлахи дуже люблять. А ті не лише віддають усю душу своїм підопічним, вони дуже зацікавлені, щоб у малечі було якомога більше друзів та спонсорів, а там, дивись, знайдуться небайдужі, хто приголубить малят у своїй родині.

Дітлахи, особливо найменшенькі Андрюшка та Олександр, довго не відпускали від себе дядю Руслана, дядю Женю та дядю Серьожу, з якими встигли подружитися, адже хлопці не вперше навідуються до дитбудинку з подарунками та сюрпризами. Тож діти очікують на нові зустрічі, а студенти-ентузіасти сподіваються, що їх ініціатива знайде продовження і підтримку на факультетах та в інститутах Київської політехніки.

К.Іваненко