Фотоконкурс завершився 2007

17 квітня в картинній галереї ЦКМ НТУУ “КПІ” відбулося урочисте закриття ІІ частини мистецької виставки “Таланти КПІ”, де були представлені фотографії та роботи з комп’ютерної графіки. Понад 658 робіт, виконані 68 учасниками виставки, прикрашали картинну галерею.

Не лише студенти були активними учасниками виставки. Десять викладачів та співробітників НТУУ “КПІ” своїми фотографіями гармонійно доповнили художню експозицію.

Роботи приймалися за темами: “Види КПІ” та “Світ навколо нас”.

Перше місце в номінації “Фотографія” отримали одразу два учасники конкурсу: Мікульонок Ігор Олегович, заступник проректора з науково-педагогічної роботи і студентка ФС Рудь Ірина. Друге місце також розділили між собою викладач кафедри нарисної геометрії Ізволенська Ада Євгеніївна та студент ІПСА Голець Дмитро; третє – студенти Калина Олександр з ММІ та Нікітенко Андрій з ФПМ.

На нашій виставці було дуже багато робіт із зображенням природи, квітів та звірів. От журі і встановило спеціальну премію за тематикою “Краще зображення природи”, переможцем якої стали студенти Ілляшенко Олександр з ТЕФ та Кузьменко Василь з РТФ.

Значно менше було робіт з видами КПІ та фрагментами студентського життя. Але фотографії провідного редактора газети “Київський політехнік” Ігнатовича Володимира Миколайовича вразили всіх членів журі, і йому присудили премію за тематикою “Види КПІ”.

Роботи з комп’ютерної графіки представили лише два студенти. Вони досить цікаві, але хотілося б, щоб у наступному році їх було значно більше. А переможцями у цій номінації стали Іван та Олександр Селезньови, студенти ФМФ.

Тихоступ Олександр, студент ВПІ, здобув премію за найоригінальніше фото, а Домбровському Ярославу, студенту ЗФ, присудили приз глядацьких симпатій.

Серед запрошених гостей виставки була директор фотошколи при Національному авіаційному університеті Хмель Ніна Федорівна, яка входила до складу журі конкурсу. Завдяки їй перед одним з учасників відкрилася чудова можливість перетворити своє аматорське захоплення у професійну діяльність та збагатити свій талант необхідними знаннями та досконалими вміннями. Ніна Федорівна обрала найталановитішого, на її думку, учасника і нагородила його безкоштовним навчанням у своїй фотошколі. Цей приз отримав активний учасник усіх наших виставок Смагін Олексій, студент ЗФ.

А загалом наша фотовиставка дала можливість на якийсь час забути про всі свої проблеми та турботи, побачити те, що за клопотами ми зазвичай не помічаємо; усвідомити, який все ж таки дивовижний цей світ навколо нас.

Щира вдячність всім учасникам фотоконкурсу та побажання вдосконалювати свою майстерність у галузі фотографії. Ми чекаємо в наступному році якнайбільше цікавих робіт.

May 12, 2007 || Автор: За інформацією картинної галереї