Ви є тут

Урочисте відкриття ІІ частини мистецької виставки “Таланти – КПІ 2007”


2007.Таланти КПІ. Венеціанські маски.

15 березня в картинній галереї ЦКМ НТУУ “КПІ” відбулося урочисте відкриття ІІ частини мистецької виставки “Таланти – КПІ”, де були представлені фотографії та роботи з комп’ютерної графіки. Понад 650 робіт, виконані 68 учасниками виставки – студентами, викладачами та співробітниками КПІ – прикрасили картинну галерею. Роботи приймалися за темами: “Види КПІ” та “Світ навколо нас”.

У наш час є можливості багато мандрувати і на згадку робити фотографії, і на нашій виставці їх дуже багато. На більшості робіт зображена природа, квіти, звірі та люди. Значно менше робіт з видами КПІ та фрагментами студентського життя.

Виставку відкрив заступник проректора з науково-педагогічної роботи І.О.Мікульонок, чиї роботи також прикрашають стіни картинної галереї. Серед запрошених гостей виставки була директор фотошколи при Національному авіаційному університеті Ніна Федорівна Хмель, яка погодилась бути членом журі конкурсу. Завдяки їй перед одним з учасників може відкритися чудова можливість перетворити своє аматорське захоплення у професійну діяльність та збагатити свій талант необхідними знаннями та досконалими вміннями, оскільки Ніна Федорівна виявила бажання обрати найталановитішого, на її думку, учасника і нагородити його безкоштовним навчанням у своїй фотошколі. На нашій виставці можна побачити професійні роботи учениці цієї фотошколи Олени Шовкопляс, яка також була присутня на відкритті.

А загалом наша фотовиставка дає можливість ненароком забути про всі свої проблеми та турботи, побачити те, що за ними ми зазвичай не помічаємо; усвідомити, який все ж таки дивовижний цей світ і замислитись: невже, дивлячись на жовтогарячий захід сонця над бурхливим морем, на появу перших квітів навесні, на щиру посмішку дитини, на відображення природи в об’єктиві, на зосередження всього світу в малесенькій крапельці роси, на те, як сяє почервоніле листя в ослаблих відблисках осіннього сонця – хіба можна не відчувати себе щасливим?

Виставка триватиме до 20 квітня, і ми сподіваємось, що всі охочі зможуть відвідати її.

Інформація картинної галереї

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій