11 жовтня на алеї біля головного корпусу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулася третя за ліком «Сушка».

«Сушка» – це формат виставки, який об’єднує фотографів-аматорів, професіоналів, творчих особистостей і просто тих, хто любить споглядати прекрасне. Мабуть, такої яскравої осінньої п’ятниці не було в жодному іншому ВНЗ України! Кожен бажаючий мав змогу повісити свої фотороботи на мотузки за допомогою звичайних прищіпок для білизни, а також забрати фотографії, які сподобалися. Ця міжуніверситетська виставка дає змогу пізнати світ очима однодумців, зав’язати нові знайомства та обмінятися роботами. Для фотографів – це чудова нагода продемонструвати свій хист до створення гарних знімків, а для гостей – провести час за переглядом фотографій серед цікавих людей.

Як і раніше, організаторами виставки виступили активісти Студентської ради НТУУ «КПІ». З роками змінилася лише кількість робіт та учасників: цьогоріч у ній взяли участь близько 500 фотографів, які представили публіці понад 4000 робіт. На сьогодні це рекордна кількість фотографій, коли-небудь «висушених» у Києві.

...Ця незвичайна виставка припала до вподоби багатьом, тож не дивно, що «Сушка» кожного разу збирає дедалі більше учасників. Вона дарує позитивні емоції та розкриває таланти.

третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»третя за ліком «Сушка»
Дата події