Розповідати про жінок-науковців – переможців конкурсу “Молодий викладач-дослідник”, особливо приємно. Проводити наукову і дослідницьку роботу, викладати серйозні дисципліни і залишатися неперевершено чарівною – складне завдання. Однак Наталія Олександрівна Сімченко справляється з ним на відмінно: розумна, надзвичайно гарна, приємна у спілкуванні і доброзичлива – ось такий доцент і переможець конкурсу “Молодий викладач-дослідник 2009” працює на кафедрі менеджменту факультету менеджменту і маркетингу.

Наталія Олександрівна Сімченко закінчила НТУУ “КПІ” за спеціальністю “Менеджмент організацій”, а також аспірантуру кафедри менеджменту. Працювати в НТУУ “КПІ” вона почала з 2001 р. спочатку асистентом, згодом викладачем, а з 2007 р. і дотепер – доцентом  кафедри менеджменту.

У 2004 р. Наталія Олександрівна отримала ступінь кандидата економічних  наук, захистивши дисертацію на тему “Кадрове забезпечення якості системи управління підприємствами”.

Уже дев’ять років вона працює в НТУУ “КПІ”, займаючись викладанням та дослідницькою діяльністю у напрямках: управління людськими ресурсами організації; розвиток організації; система управління організацією; якість системи управління організацією; організаційні структури управління; організаційне проектування; проблематика управління розвитком організацій в умовах нової економіки.

Наукова та дослідницька діяльність Наталії Олександрівни лягла в основу 84 наукових праць, серед яких: 2 монографії у співавторстві та 2 навчальні посібники з грифом МОН України. Вона учасник навчально-методичних і наукових семінарів кафедри менеджменту. Керує науковою роботою студентів, які неодноразово брали участь у Всеукраїнських конкурсах та виборювали призові місця.

Вимогливий і серйозний викладач, цілеспрямований і наполегливий науковець і дослідник, Наталія Олександрівна Сімченко приємна і чарівна жінка, яка подає своїм студентам приклад для наслідування.

Валерія Добривечір