Ви є тут

Володимир Еммануїлович Шевельов


2009. Таланти КПІ. Політ душі. Шерепенко Олексій. ЗФ, ЗВ-175, 3 курс.

14 вересня на 73-му році пішла з життя прекрасна людина, яку любили й поважали колеги і студенти НТУУ “КПІ”, чудовий сім’янин Володимир Еммануїлович Шевельов. Він був людиною великої душі, яка, попри свій вік, з оптимізмом йшла по життю, підтримуючи й надихаючи оточуючих.

В.Е.Шевельова завжди вирізняли високі людські якості – порядність, чуйність, дружнє ставлення до колег і студентів і, водночас, вимогливість, уміння приносити користь усім, хто його оточував, що дозволило Володимирові Еммануїловичу користуватися заслуженою повагою серед студентів і співробітників. Важко уявити, що більше немає з нами цієї чудової, відданої справі, друзям та сім’ї людини. Кафедра втратила в особі Володимира Еммануїловича вірного і надійного товариша, уважного і доброзичливого члена колективу, завжди готового прийти на допомогу і підставити надійне плече.

Колектив кафедри економіки і підприємництва, факультет менеджменту і маркетингу глибоко сумує у зв’язку з передчасною смертю свого товариша та висловлює щире співчуття сім’ї та близьким. Світла пам’ять про В.Е.Шевельова залишиться назавжди в наших серцях.

Sep 27, 2007 || Автор: Колеги, друзі

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій