Семінська Наталія Валеріївна

Семінська Наталія Валеріївна - проректор з навчально-виховної роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук, доцент
Приймальня: корпус 31, кімната 1-04
Приймальні години: п'ятниця з 14:00 до 16:00 години
Телефон: 204-80-01, e-mail: dnvr[at]kpi.ua

Біографічна довідка:

Наталія Валеріївна Семінська у 2002 році з червоним дипломом магістра закінчила Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ) та була рекомендована до аспірантури в КПІ ім. Ігоря Сікорського. У 2008 році захистила кандидатську дисертацію під керівництвом проф. О.М. Яхна. Із 2006 року працює викладачем на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту. Має вчене звання доцента.

Працюючи в КПІ ім. Ігоря Сікорського протягом 16 років, обіймала посади інженера, асистента, старшого викладача, доцента, помічника заступника директора ММІ з наукової роботи та заступника директора ММІ з профорієнтаційної роботи.

Упродовж останніх 10 років є вченим секретарем двох міжнародних науково-технічних конференцій.

Активно співпрацює з підприємствами України. За останні 5 років за її участю укладено більше 15 договорів про співпрацю, завдяки чому на кафедрі було відкрито три нові сучасні лабораторії.

Активно працює над популяризацією інженерної освіти та КПІ ім. Ігоря Сікорського. Організовує та бере участь у різноманітних виставках, ярмарках професій та інших профорієнтаційних заходах у різних містах України. Є засновником та співорганізатором фестивалю "ТехноАртКПІ". Займається розвитком та впровадженням дуальної освіти.