1 жовтня 2015 року НТУУ «КПІ» відвідав відомий експерт в галузі фінансових ринків, трейдер, автор популярних фінансових бестселерів «Маги ринку від хедж фондів», «Біржові маги» і «Нові маги ринку»

Джек Швагер – керуючий директор та голова альтернативної компанії з управління активами Fortune Group. Він також є членом ради директорів корпорації Fortune Global Fund Analysis, яка спеціалізується на дослідженнях динаміки хеджевих фондів. Один із останніх його проектів – платформа FundSeeder, яка спеціалізується на пошуку перспективних трейдерів.

Як фахівець з технічного аналізу і бізнес-тренер Джек Швагер бере активну учать у проведенні семінарів, присвячених фундаментальному та технічному аналізу. Своїм лектором його хочуть бачити безліч бізнес-шкіл Європи та Америки. Він викладає для майбутніх магістрів ділового адміністрування та економіки.

Джек Швагер ознайомився з діяльністю Наукового парку «Київська політехніка» і зустрівся з керівництвом університету та Стартап-школи «Sikorsky Challenge». Про історію університету, його сьогоднішній день та організацію в ньому інноваційної діяльності розповів гостю ректор КПІ академік НАН України Михайло Згуровський.

Джек Швагер також оглянув Відділ авіації та космонавтики ім. І.Сікорського Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ», де особливу увагу приділив експонатам, присвяченим першим крокам людства в освоєнні космічного простору.

Завершився візит лекцією «Уроки мага ринку», яку гість прочитав для студентів НТУУ «КПІ», аспірантів і слухачів Стартап-школи «Sikorsky Challenge». Джек Швагер розповів про стратегії ринкової діяльності, мистецтво прогнозування котирувань на ф’ючерсному ринку, про приховані та явні ризики ринку та про інші питання технічного і фундаментального аналізу. Розповідь свою він ілюстрував графіками та діаграмами, що описували реальні ситуації на біржі.

Насамкінець Джек Швагер за традицією відповів на запитання залу.

[01.10.2015 | 16:00] Венчурний фонд USP Capital і Стартап школа «Sikorsky Challenge» запрошують на лекцію голови Fortune Group Джека Швагера «Інвестиційні помилки»

1 жовтня 2015 року для студентів, аспірантів НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ відбудеться безкоштовна лекція відомого трейдера, автора популярних фінансових бестселерів «Маги ринку від хедж фондів», «Біржові маги» і «Нові маги ринку» Джека Швагера.

Джек ШвагерДжек Швагер – керуючий директор та голова альтернативної компанії з управління активами Fortune Group. Один із останніх проектів Д.Швагера – платформа FundSeeder, яка спеціалізується на пошуку перспективних трейдерів.

Джек Швагер бере активну учать у проведенні семінарів, присвячених фундаментальному та технічному аналізу. Своїм лектором його хочуть бачити безліч бізнес-шкіл Європи та Америки. Він викладає для майбутніх магістрів ділового адміністрування та економіки.

У ході лекції для українських студентів Джек Швагер поділиться з майбутніми професіоналами порадами інвестиційних експертів світового масштабу, розкаже про неефективність гіпотези досконалих ринків і неправильний розрахунок ризиків в інвестуванні.

Лекція «Інвестиційні помилки» відбудеться 1 жовтня 2015 року в 16.00 за адресою: просп. Перемоги 37, 1 корпус (Зал засідань Вченої ради).

Дата події