У розпорядженні КПІшної спільноти є чотири бази відпочинку з максимальними зручностями: "Маяк", "Глобус", "Сосновий" та "Політехнік", які з настанням тепла готові прийняти відпочивальників. Остання, до речі, працює навіть узимку.

Оздоровчий комплекс "Маяк" знаходиться на березі Чорного моря в с.Лазурне (Херсонська область, 90 км від м. Херсон). Чисте море, яскраве сонце, піщані пляжі чекають на політехніків. Це справжній морський курорт. Можна сказати, що це власні Канарські острови для КПІ. Отож, пакуйте валізи – потяг №102 "КПІ – Маяк" відправляється з першої колії.

Гірсько-спортивний оздоровчий табір "Глобус" розташований в Івано-Франківській області на кордоні Карпатського національного парку, неподалік (8 км) гори Говерла. Подібного різнобарвного містечка не має жоден ВНЗ України. Магія тутешніх гір і мандрів непереборна,  вона просто так не відпустить, а емоції від туристичних походів надовго лишаться у пам'яті.

Студентський оздоровчий табір "Політехнік" – це просто чудове місце. За 40 км від Києва (с. Глібовка, Київська обл.) ви знайдете чисте повітря соснового лісу,  охайний пляж на березі Київського моря. Бажаєте активно відпочити – будь ласка. Футбол, волейбол, настільний теніс, більярд – усі ігрові види спорту до ваших послуг.

Табір відпочинку "Сосновий" – це чарівні береги Дніпра у м. Українка (Київська обл.). Назва бази цілком відповідає її змісту: тут повітря настояне на терпкому сосновому ароматі. Окрім сосен, тут ростуть листяні та фруктові дерева, неймовірно гарні  під час цвітіння – милуватися не намилуватися. Також тут можна спіймати золоту рибку і загадати бажання…

Усі без винятку бази відпочинку відкриті як для викладачів і співробітників (та членів їхніх родин), так і для студентів нашого Політеху. Путівки можна придбати як на декілька днів ("Політехнік", "Сосновий"), так і на повну зміну ("Маяк", "Глобус", "Політехнік", "Сосновий"). Гнучка цінова політика робить відпочинок максимально доступним. Тому "відклеюйтеся" від екранів комп'ютерів і телевізорів та вирушайте за КПІшним релаксом.

За додатковою інформацією звертатися: корп. 1, кім. 102; тел. 093-126-60-77, 204-95-88; http://relax.kpi.ua

Сергій Кущовий