НТУУ «КПІ» увійшов у ТОП-50 університетів Центральної та Східної Європи

НТУУ «КПІ» та Київський національний університет ім. Т. Шевченка увійшли до числа п’ятдесяти кращих університетів двадцяти країн Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії за міжнародним рейтингом QS.

Усього оцінювалося 500 вишів регіону. Інтегральний бал обчислювався на підставі низки даних, до якої входила інформація про академічну репутацію навчального закладу (30%), його репутацію серед роботодавців (20%), співвідношення кількості студентів та факультетів (15%), кількість публікацій на факультетах (10%), Веб-імпакт (10%), кількість викладачів і співробітників зі ступенем PhD (5%), індекси цитування (5%) та кількість міжнародних факультетів (2,5%) та іноземних студентів (2,5%).

До переліку кращих ста п’ятдесяти університетів регіону потрапили ще декілька українських навчальних закладів, зокрема Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Сумський державний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Донецький національний університет та інші.

За інф. http://www.topuniversities.com/university-rankings