Ви є тут

Ясинецька Вікторія – небайдужа і смілива

Ясинецька Вікторія

Як стало відомо редакції "КП", на адресу керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського надійшла службова записка за підписом керуючого справами університету Яни Цимбаленко та за підтримки начальника відділу поліції №1 Солом'янського управління поліції в м. Києві Павла Василенка. У ній висловлюється  клопотання про преміювання в.о. завідувача архіву КПІ Вікторії Ясинецької за громадянську свідомість та дбайливе ставлення до захисту майна університету.

Для з'ясування обставин події ми зустрілися з Вікторією Анатоліївною. Вона розповіла нам таке.

– Я мешкаю в будинку, вікна якого виходять на корпус №28. 31 серпня ц. р. близько 11-ї години ночі знаходилася вдома і раптом почула шум від розбитого віконного скла в цьому корпусі (до речі, незадовго до цього випадку тут були встановлені нові вікна). Я знала, що студенти відзначали День першокурсника, а гомін із корпусу, на мою думку, зчинявся п'яними людьми. Викликала поліцію, яка досить швидко приїхала і вжила заходів.

– Другий випадок мав місце 14 листопада ц.р. Близько 10-ї години вечора, вигулюючи свого песика, я помітила двох дорослих чоловіків, які підозріло оглядали ліхтарі на корпусі №28 (в зоні їх досяжності). Я підійшла до них і запитала, що вони тут роблять. Один з них почав стверджувати, що він електрик. Я запропонувала йому пред'явити посвідчення електрика, після чого один чоловік кинувся навтьоки, а другий почав загрожувати мені ножем. А я вже набирала номер поліції, голосно кричала. На мій  крик із дому вибіг мій чоловік, а ще на допомогу прийшов студент, який теж вигулював собаку. Невдовзі з'явилася поліція і порушника затримали. Мені відомо, що поліція встановила: порушники вкрали з ліхтарів певне обладнання.

На моє запитання, чи не злякалася вона, Вікторія з посмішкою відповіла: "Коли побачила, що якісь люди вчиняють неподобство, та й ще крадуть з нашого КПІ, відразу втрутилась, не могла залишатися байдужою. Я не така людина, яка боїться  хуліганів і крадіїв".

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій