Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва провів випускний вечір для 107 одинадцятикласників. Урочистості відбулися у залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цьогорічний випуск став рекордним за академічними здобутками ліцею:

📌 27 випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою;
🏆 23 учні вибороли найвищу наукову нагороду ліцею — статуетку «Золота Сова»;
📈 21 ліцеїст отримав максимальний 200-бальний результат на Національному мультипредметному тесті. Абсолютний рекорд встановив Максим Шахновський, який набрав по 200 балів одразу з трьох предметів.

💰Під час заходу також відзначили переможців конкурсу-захисту МАН та вручили іменні стипендії засновника ліцею Василя Микитовича Киричкова – Олександрі Бригардіній, Михайлу Мельниченку та Артему Телефусу.

🔬Завдяки системній роботі в лабораторіях університету загальна кількість патентів вихованців ліцею сягнула 109, і один із нових патентів на винахід вручили випускнику прямо на урочистостях.

🎥 проходило свято та якими науковими планами ділилися випускники – дивіться у відео.

Дата події