Пересада Сергій Михайлович

Сергій Михайлович Пересада (1952 року народження) – доктор технічних наук, професор, з 2008 року завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року.

Вітаємо з присудженням Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

Вітаємо професора Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» Гомонай Олену Василівну та завідувача кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики Пересаду Сергія Михайловича з присудженням їм Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року!

Рімович Андрій. Вдосконалює приводи метрополітену

У цьому семестрі шестикурсник ФЕА з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Андрій Рімович отримує іменну стипендію ректора НТУУ «КПІ». До майбутньої фахової діяльності юнак крокує зважено і послідовно.

На засіданні Вченої ради: 08.09.2008

Основним питанням порядку денного за доповіддю першого проректора НТУУ “КПІ” члена-кореспондента НАН України Ю.І.Якименка було заслухано й обговорено підсумки прийому студентів на перші курси 2008/09 н.р.

Підписка на Пересада С.М.