З Днем винахідника, КПІшники!

Для кожного КПІшника це свято можна вважати професійним. Наполегливість і творчість КПІшників є рушійною силою для науки, та й більше — світового науково-технічного прогресу.

Головоломний кубик

Щороку в третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора. Це свято найбезпосереднішим чином стосується нашого університету, адже винахідництво і, тим більше, раціоналізаторська діяльність є невід'ємною частиною діяльності інженера.

Вітаємо винахідників 2011!

Вітаємо винахідників! Щорічно у третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора. До цього свята за активну винахідницьку діяльність Грамотою Вченої ради НТУУ "КПІ" нагороджені такі співробітники та студенти університету:

18 вересня 2010 року – День винахідника і раціоналізатора

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента України № 443/94 від 16 серпня 1994 року. Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності – Укрпатент.

Навчати політехніків науково-технічної творчості. До дня винахідника і раціоналізатора

КПІ виробив струнку систему підготовки фахівців, що включає обов'язкове залучення майбутніх інженерів до науково-дослідної роботи із самого початку навчання. За шість років навчання студент проходить усі етапи класичних наукових досліджень: підготовка літературного огляду, виконання патентно-інформаційних досліджень, експериментальні та/або конструкторські роботи.

Підписка на День винахідника і раціоналізатора