Вітаємо студента 5-го курсу, гр. МЛ-31м Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» Андрія Нікітченка із завоюванням срібної медалі на ІІ Всесвітніх іграх з єдиноборств (SportAccord World Combat Games), які проходили з 18 по 26 жовтня 2013 року в Санкт-Петербурзі (Росія).

На шляху до фіналу вагової категорії понад 90 кг у боротьбі на поясах Аліш наш спортсмен здолав Масуда Хаджи Пура (Іран) і Віктора Крістіана Гвебу (Свазіленд). У фінальному поєдинку Андрій поступився киргизу Нурбеку Аканову.

Та ця перемога – далеко не перша цього року для Андрія та його тренера-наставника – викладача кафедри спортивного вдосконалення факультету біомедичної інженерії, майстра спорту СРСР з греко-римської боротьби Сергія Саєнка: на початку жовтня Андрій завоював «срібло» на ХІІ Чемпіонаті світу з боротьби на поясах Аліш, який проходив у Польщі. Тоді він також посів друге місце у боротьбі з вільного стилю (вагова категорія – понад 100 кг). А наприкінці весни став чемпіоном Європи, взявши «золото» на Фестивалі традиційних видів боротьби, що проводився під егідою FILA в Литві (Паланга). Та що найголовніше – виконав норматив майстра спорту міжнародного класу!

Бажаємо нашому інженеру-механіку підкорення нових вершин та гідних суперників!