Головним завданням зустрічі було планування цьогорічної роботи, обрання кандидатів на керівні посади, затвердження бюджету та інші питання внутрішнього життя організації.

«Наші освітні програми є ексклюзивними, таких немає в Україні, а за деякими напрямами — й у світі. Ми хочемо розказати про ці освітні програми, заохотити студентів з інших країн вступати до нашого університету», — Сергій Сидоренко, проректор з міжнародних зв’язків КПІ ім. Ігоря Сікорського

UNICA — це інституційна мережа університетів, місія якої розширення та зміцнення міжнародної співпраці європейської вищої освіти й дослідницького простору. Членами мережі є 53 університети із 40 столиць Європи. КПІ ім. Ігоря Сікорського — єдиний заклад вищої освіти, що представляє Україну в UNICA.