Цьогоріч в конкурсі взяли участь 362 роботи, зокрема з університетів Литви, Польщі, Румунії, Грузії, Казахстану та інших. Оцінювали роботи 144 науковці різних галузей.

Проводився конкурс на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

Серед переможців:

🥇 Костянтин Грішин (ІПСА) з робою «Стратегія впровадження цифрового двійника на підприємстві в період повоєнної відбудови України»
🥇 Софія Дрозд з роботою «Автоматизоване виявлення та оцінка пошкоджень сільськогосподарських полів, спричинених війною, за допомогою супутникових зображень»
🥈Анжела Симоненко з роботою «Впровадження інноваційних технологій Індустрії 4.0 для реконструкції енергетичного сектору України»
🥈 Гліб Скопик з роботою «Проблема оптимізації кількості логічних елементів, необхідних для реалізації декількох булевих функцій за допомогою декодера»