У Київській політехніці відбулася зустріч з представниками університету Шеффілду, з яким КПІ співпрацює з квітня 2022 року в межах ініціативи «Єднання» від Cormack Consultancy Group.

Британські колеги продемонстрували свої онлайн-ресурси для виконання лабораторних і практичних робіт та розроблені ними онлайн-курси. Вони пообіцяли надати студентам і викладачам КПІ, а також учням Політехнічного ліцею, безперешкодний безплатний доступ до них.

Також домовились про можливість рецензування освітніх програм КПІ науковцями Шеффілду й про відкриті лекції для політехніків.

«Це наша перша зустріч на рівні освітніх департаментів університетів. Ключовою метою було познайомитись і визначити точки дотику для подальшої співпраці», — коментує начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва КПІ Андрій Шишолін.