На кафедрі економічної кібернетики ФММ відбувся цикл інтерактивних лекцій українських і закордонних науковців.

Слухачі дізнались багато нової інформації про сферу моделювання, Big Data й розвиток світових економічних тенденцій.

25 жовтня 2022 року відбулася перша зустріч, де спікери виступили з доповідями на теми:

🔹 «Моделювання волатильності фінансових доходів», спікер: Осінська М., проф., д. хаб., Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща);
🔹 «Економічна динаміка і автомати Фробеніуса», спікер: Рисцов І. К., д. ф.-м. н., доц., доцент кафедри економічної кібернетики, ФММ, КПІ ім. Ігоря Сікорського;
🔹 «Ідентифікація та керування соціально – економічними системами на основі моделей імпульсних процесів когнітивних карт», спікер: Мілявський Ю. Л., д. т. н., доц., доцент кафедри математичних методів системного аналізу, ІПСА, КПІ ім. Ігоря Сікорського.

⏰ Наступна зустріч осінньої школи 16 листопада представила Другий блок інтерактивних лекцій:

🔹«Інструментальний аналіз та оцінки повоєнного відновлення економіки України», спікер: Скрипниченко М. І., д. е. н., проф., член – кор. НАН України, зав. відділом ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»;
🔹«Дослідження глобальних безпекових трендів у суспільства з використанням методів інтелектуального аналізу даних», спікер: Пишнограєв І. О., к. ф.- м. н., доц., доцент кафедри штучного інтелекту, ІПСА, КПІ ім. Ігоря Сікорського;
🔹 «Аналіз бар'єрів міжнародної торгівлі на прикладі ЄС», спікер: Муняма К., проф., д. хаб., депутат польського парламенту, Економічний університет у Бидгощі.