Професори з провідних університетів світу, топові експерти й підприємці читатимуть онлайн-лекції для українських студентів:

🔹 онлайновий формат;
🔹 доступ до архіву лекцій 24/7;
🔹 контент англійською із синхронним перекладом на українську;
🔹 широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
🔹 спікери світового рівня, які підтримують Україну й українців;
🔹 можливість поставити запитання лектору і знайти колег за інтересами;
🔹 сертифікати про участь (можуть зараховуватися під час підвищення кваліфікації);
🔹 безплатний доступ для всіх учасників.

Ukraine Global Faculty реалізує благодійний фонд K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 університетів стали партнерами UGF.

Як студентам / аспірантам / викладачам узяти участь в UGF?

🔹Зареєструйтеся на https://ugf.academy/
🔹Оберіть у власному кабінеті лекції, що вас цікавлять. Ви можете підписатися навіть на лекції, для яких ще не призначено дат проведення. У міру формування груп викладачі виберуть дати й UGF повідомить вам.
🔹Заходьте до свого кабінету й долучайтеся до онлайн-лекцій. Спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову: англійську чи українську. Ставте запитання лектору / лекторці в чаті, він / вона відповість на найцікавіші.
🔹Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й у архіві проведених (відеозаписи англійською й українською).
🔹Стежте за новинами на сайті ugf.academy і телеграм-каналі t.me/UkraineGlobalFaculty. Там повідомлятимуть про нові лекції й контриб’юторів.
🔹Якщо у вас є запитання чи пропозиції — звертайтеся до UGF: info@ugf.academy.
🔹Отримуйте сертифікати про участь у лекціях UGF (у 2023 році).
🔹Розширюйте свій професійний нетворк і розвивайтеся разом з Ukraine Global Faculty.