Уже зовсім скоро — довгоочікуваний вступ до закладів вищої освіти, але виникає низка запитань:

🔹 який університет і спеціальність обрати?
🔹 як вступити на бюджет?
🔹 яку професію я здобуду після закінчення навчання?
🔹 чи працевлаштовує університет, та й узагалі — як навчатися?
🔹 що таке навчання в закладі вищої освіти?

На всі ці запитання знайдеш докладні відповіді на каналі й у чаті для вступників КПІ! Тут відгукнуться на найнеочікуваніші запити, проконсультують і підтримають.

У чаті 24/7 пояснюють і дають поради студенти КПІ, які вже пройшли через переживання вступної кампанії, а ще можна отримати консультації представників КПІ, викладачів і фахівців Приймальної комісії!

‼️ Долучайся до чату для вступників КПІ ім. Ігоря Сікорського і починай знайомитися з факультетами / інститутами й спеціальностями.

А поки ти в роздумах — переглядай проєкт, в якому студенти різних спеціальностей спілкуються на актуальні теми, під назвою Campus і Каталог вступника.

💭 Із запитаннями сюди або в телеграм-чат

❤️ Ми чекаємо на кожного!