Спільно з підрозділами університету та студентським активом організовано та проведено День донора КПІ. 110 студентів, курсантів, викладачів та офіцерів здавали кров для Київського міського центру крові, Національного Інституту хірургії та трансплантологіїї ім. О.О. Шалімова НАМН України, Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї прекрасної справи!

[07.12.2021 / 9:00 - 13:30] День Донора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Запрошуємо КПІ'шників врятувати декілька життів у вівторок замість пар! Для цього треба до 9:00 обов'язково легенько поснідати, взяти паспорт та код або ID-карту. Та з 9:00 до 13:30 прийти у ЦКМ, де на вас чекатимуть:

• Переддонаційна перевірка лікарями Київського міського центру крові.
  • Чай та печиво перед донацією, а також смаколики та пиріжки після донації.
  • Блокнот та ручка із гербом КПІ від Соцслужби та пляшка води від наших партнерів "Coca-Cola HBC Ukraine".

❗️ А для того, щоб ми змогли забезпечити зручні умови усім донорам, будь ласка, пройди обов'язкову реєстрацію.

🕑 Коли: 7 грудня (вівторок), з 09:00 до 14:00.

📍 Де: Центр культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського

💭 Захід проводиться за ініціативи Студради КПІ. Соцслужба у телеграм | youtube. Зворотний зв'язок: @ask_sss_bot.