Картинна галерея ЦКМ ім.Ігоря Сікорського повідомила про завершення мистецького конкурсу "Таланти КПІ" – 2020. Через  карантинні заходи цей щорічний конкурс проходив в онлайн-режимі. 46 учасників – студентів і працівників КПІ – представили 298 робіт у номінаціях: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка. Серед конкурсантів були учасники, які вже неодноразово виставляють свої роботи, а також ті, чиї творчі доробки вперше представлені в "Талантах КПІ". Фотознімки робіт було розміщено в альбомі на сторінці Картинної  галереї ЦКМ у Фейсбуці та Інстаграмі, і всі охочі могли переглянути їх та проголосувати "лайками". Саме на підставі такого голосування оголошено переможців.

У номінації "Живопис" перше місце розділили доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки ФММ Марина Дученко, студентка 2-го курсу ФЛ Дарина Парчевська, студентка 1-го курсу ММІ Валерія Бевзенко. Друге місце здобули асистент кафедри загальної та неорганічної хімії ХТФ Ірина Кузеванова, асистент кафедри технології неорганічних речовин ХТФ Марта Літинська, студент 1-го курсу ІПСА Даніл Яцук, студентка 3-го курсу ВПІ Анастасія Єжела. Третє місце посіли старший лаборант кафедри ТПВ ВПІ Людмила Шестерікова, учасниці художньої студії "Гармонія" при ЦКМ Наталія Букіна і Ганна Біднюк.

У номінації "Графіка" перше  місце у студента ВПІ Георгія Вергуленка. Друге місце посіла студентка 3-го курсу ФБТ Віра Морозова. Третє місце – у студентки 5-го курсу ВПІ Катерини Горбачової.

У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" перше місце розділили студентка 6-го курсу  ТЕФ Юлія Мамчич і студентка 2-го курсу ФБТ Злата Шопова. Друге місце – у провідного фахівця служби вченого секретаря Наталії Лапковської і фахівця Картинної галереї ЦКМ Катерини Вовчук. Третє місце обійняли працівниця ЦКМ Олена Шестерікова і секретар ЦКМ Інна Єсіна.

У номінації "Вишивка" перше місце здобула доцент кафедри акустичних та мультимедійних систем ФЕЛ Оксана Гармаш. Друге місце – у працівниці студмістечка Ірини Рябош. Третє місце посіла студентка 3-го курсу ФІОТ Ольга Мощицька.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами, а всі учасники отримали  подяки.

arttaletn-2020-9
arttaletn-2020-8
arttaletn-2020-7
arttaletn-2020-6
arttaletn-2020-51
arttaletn-2020-50
arttaletn-2020-5
arttaletn-2020-49

[11.12.2020] Мистецький конкурс "Таланти КПІ" – 2020

В онлайн-режимі розпочався щорічний мистецький конкурс "Таланти КПІ" – 2020. Майже 50 учасників представили близько 300 робіт у номінаціях: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво та вишивка.

Переглядайте фото робіт в альбомі на сторінці Картинної галереї у фейсбуку і ставте лайки!

Переможцями стануть автори робіт, що наберуть найбільшу кількість лайків. Голосування триватиме до 11 грудня.