[8-9.12.2020] "Perspektywy Women in Tech Summit" запрошує

Шановні колежанки та колеги! Від імені організаторів саміту "Perspektywy Women in Tech Summit", представником якого в Україні виступає Українсько-Поль­ський центр КПІ ім. Ігоря Сікорсь­кого, інформуємо, що здобувачкам вищої освіти та молодим науковицям університетів України надано (на конкурсних засадах) можливість узяти участь в онлайн-режимі в саміті "Perspektywy Women in Tech Summit" у м. Варшава (Республіка Польща).

Саміт має відбутися 8-9 грудня 2020 року і стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-учених країн Європи і Америки, які навчаються або працюють у галузі комп'ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах з іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів.

Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Участь у саміті для студенток безкоштовна. Умови реєстрації викладено на сайті саміту за адресою: https://womenintechsummit.pl/ та https://www.facebook.com/perspektywy.wit/, зокрема, на сайті Українсько-Поль­ського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://upc.kpi.ua/7401/.

Інформація про поточну роботу української частини оргкомітету саміту надаватиметься на сайті Ук­ра­їнсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського (УПЦ) за адресою: http://www.upc.kpi.ua/.

Інф. УПЦ