[по мірі комплектації груп] Набір в групи з вивчення англійської мови за програмою «Англійська мова просунутого рівня В2»

Шановні колеги! НМК «ІПО» проводить набір в групи з вивчення англійської мови за програмою «Англійська мова просунутого рівня В2» (Додаток 1).

Навчальна програма «Англійська мова просунутого рівня В2» призначена для слухачів, які володіють англійською мовою на рівні B1 за шкалою CEFR.

Обсяг програми - 108 академічних годин. Термін навчання – 1 семестр. Чисельність навчальної групи – від 10 осіб. Вартість навчання 1 слухача – 3000 грн.

Навчання здійснюють викладачі факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У разі успішного закінчення навчання за програмою «Англійська мова просунутого рівня В2», слухачам надаватиметься свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Порядок зарахування на навчання:

  • заповнити заявку (Додаток 2) та надати її у відділ підвищення кваліфікації НМК "ІПО";
  • пройти тестування (проводить відділ підвищення кваліфікації НМК «ІПО» після отримання необхідної для формування групи кількості заявок);
  • після проходження тестування, у разі підтвердження необхідного рівня володіння англійською мовою, та після формування групи, укласти договір з НМК «ІПО» про навчання та здійснити оплату.

Для самостійного попереднього оцінювання власного рівня володіння мовою можна скористатися матеріалами, які додаються в окремому файлі (Додаток 3) або вільними ресурсами Інтернету.

НМК «ІПО» проводить також навчання за програмою «Англійська мова професійного спрямування (рівень В2)» за замовленням факультетів/інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З питаннями можна звертатись:

Відділ підвищення кваліфікації:   Корпус 1, енергокрило, офіс 40, к. 1,
Тел. (044) 204-99-63,

pkv.ipo.kpi.@gmail.com

Координатор навчання:

Логінова Світлана Володимирівна –e-mail: lana@ipo.kpi.ua