[08.11.2019] Виступ Посла Турецької Республіки

Ягмур Ахмет Гульдере
8 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського перед студентами, викладачами і співробітниками виступить Надзвичайний та Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере.

Нині КПІ ім. Ігоря Сікорського активно співпрацює з турецькими партнерами в багатьох галузях. Зокрема розширюється співпраця в сфері ядерних технологій, виконуються проєкти за кількома спеціальностями в межах програм MEVLANA та ERASMUS+, укладено угоди з Середньо-Східним технічним університетом, Анкарським університетом, Білкентським університетом, Університетом Газі, Університетом Акденіз. Крім того, розглядаються перспективи створення в КПІ Українсько - Турецького центру співробітництва, відкриття курсів турецької мови, розширення програм обмінів з університетами Турецької Республіки за національними та європейськими програмами мобільності.

Сподіваємося на залучення широкого кола зацікавлених студентів, викладачів, науковців.

Виступ відбудеться 8 листопада в Залі засідань Вченої ради університету (корпус №1). Початок о 12:15.
Ягмур Ахмет Гульдере виступатиме англійською мовою.

Департамент міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського