[01.11.2019 / 16-00] Лекція на тему «Право ІВ та технологія штучного інтелекту: конфлікт чи поєднання?»

Ноам Шемтов 1 листопада в Залі засідань Адміністративної КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться лекція Ноама Шемтова на тему «Право ІВ та технологія штучного інтелекту: конфлікт чи поєднання?»

Ноам Шемтов – відомий правознавець, який проводив в ЄС дослідження правових аспектів, які стосуються технології штучного інтелекту. Він викладає право інтелектуальної власності та інформаційних технологій в одному з найпрестижніших та найбільших дослідницьких вишів Великої Британії – Університеті Квін Мері (м.Лондон), а також в університетах Іспанії та Нідерландів. Крім того, Ноам Шемтов є заступником Голови Центру вивчення комерційного права Університету Квін Мері.

Пан Шемтов працює над дослідженнями в сфері права ІВ, комп’ютерних технологій та займається питаннями штучного інтелекту. Він керував дослідженнями Дослідного центру Великої Британії, та інших організацій, серед яких CreativeWorks London, CISAC, Microsoft, WIPO, EPO, Міністерство закордонних справ та у справах Співдружності Великої Британії та Міністерство з міжнародного розвитку Великої Британії. Ноам Шемтов є адвокатом в Ізраїлі та Великій Британії.

Серію заходів на тему «Право ІВ та технологія штучного інтелекту: конфлікт чи поєднання?» організовано Центром підтримки технологій та інновацій (TISC) у співпраці з Університетом Квін Мері Університет у місті Лондон, (Велика Британія) та Національним офісом інтелектуальної власності. Вони також пройдуть у Львові та Харкові. Участь у них братимуть також представники Університету Квін Мері, менеджер цього проекту Марія Тимофієнко, співголова проекту професор Яніс Коккоріс, координатор досліджень проекту доктор Ольга Гургула та координатор проекту в Україні Олена Вардамацька.

Лекція відбудеться 1 листопада 2019 року в Залі засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус №6).
Початок о 16.00.

Вхід вільний