[13-14.11.2019] Міжнародна конференція "Perspektywy Women in Tech Summit"

Щиро запрошуємо студенток, аспіранток та жінок-науковиць (до 35 років) згалузей ІТ, комп’ютерних технологій та інших технологічних напрямів, пов'язаних із ІТ, взяти участь у щорічній міжнародній конференції "Perspektywy Women in Tech Summit", яка відбудеться 13-14 листопада 2019 року у Варшаві (https://womenintechsummit.pl/)

Конференція стане місцем зустрічі сотень жінок з найрізноманітніших технічних галузей, а саме: інформаційних технологій, телекомунікацій, механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій тощо. Учасниці матимуть можливість поспілкуватись з керівниками та представниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Студентки КПІ ім. Ігоря Сікорського мають змогу отримати індивідуальний грант для участі у конференції.

Детальніша інформація про участь у конкурсі на отримання гранту доступна на сайті Українсько-польського центру