Наказом Міністерства освіти і науки України від 08.07.2019 №318к ректором Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» на наступні п’ять років призначено Михайла Захаровича Згуровського як обраного за конкурсом відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту».

Як повідомив заступник голови Оргкомітету університету по виборах ректора Михайло Безуглий, після того, як 5 червня цього року київські політехніки віддали свої голоси за кандидатуру Михайла Згуровського, Міністерство, на виконання вимог чинного законодавства і з огляду на окремі публікації в ЗМІ та звернення громадян, організувало проведення спеціальної перевірки. Її проводили дев’ять відповідних державних органів. Жодних порушень законодавства у діяльності кандидата на посаду ректора спецперевірка не виявила.

Вітаємо Михайла Захаровича Згуровського з призначенням!