21 червня 2019 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відвідав президент Європейської Асоціації UNICA професор Лучіано Сасо.

З гостем зустрілися перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, проректор з міжнародних зв’язків член-кореспондент НАН України Сергій Сидоренко, заступник керівника Департаменту міжнародного співробітництва Сергій Шукаєв та інші.

Під час зустрічі було обговорено питання розширення участі студентів КПІ імені Ігоря Сікорського в європейських програмах мобільності.

Довідково: UNICA (Network of Universities from the Capitals of Europe) – це інституційна мережа університетів зі столиць Європи. Організацію засновано в 1990 році. Нині до її складу входить 51 університет з 37 столиць Європи, в яких працюють понад 160 000 співробітників університету та навчаються більше 1 900 000 студентів.

На фото: учасники зустрічі