[17.05.2019] Лекція «Самореалізація сучасної людини в умовах Четвертої індустріальної революції»

17 травня 2019 року о 12:00 в Залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбудеться лекція академіка Української Академії наук, випускника КПІ 1973 року Богдана Будзана на тему «Самореалізація сучасної людини в умовах Четвертої індустріальної революції».

Лектор зупиниться на питаннях самореалізації сучасної людини в умовах Четвертої Індустріальної революції; розповість про нові професії, що з’являтимуться як відповідь на її виклики; на тих знаннях та навичках, яких вимагатиме ринок праці від фахівців майбутнього тощо.

У відвертій відкритій формі лектор також поділиться досвідом та надбаними знаннями, концентруючись на постійному самовдосконаленні як рушійній силі реалізації своєї життєвої місії та презентуватиме свою нову книгу «Дорогою до себе. Майже сповідь», яку можна буде придбати і отримати автограф автора.

Богдан Будзан - професійний коуч та бізнес-консультант власників і керівників бізнесу, академік Української академії наук, кандидат технічних наук, фахівець з менеджменту та бiзнес-освiти. Здобув спеціальну освіту в Україні (КПІ, 1973 рік), Швейцарії, Австрії, Канаді, Італії, Англії та США. В доробку має понад 160 наукових і науково-публіцистичних статей та есе, присвячених науково-технічним та суспільно-економічним проблемам, питанням розвитку бізнес-освіти в Україні. Автор монографії «Менеджмент в Україні: сучасність і перспективи», книг «Роздуми менеджера» та «Дорогою до себе. Майже сповідь». Заслужений працівник освіти України. У 1996 - 2005 роках очолював першу в Україні бізнес-школу «МІМ-Київ». Був головою Міжнародного фонду «Відродження», президентом фонду «Українська фундація менеджменту». Нині працює старшим радником Агропромхолдингу «АСТАРТА».

Для участі в лекції слід зареєструватися за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOdmiKQMZPC8vQII-XLViEgY-Qw8Hz...