[15-16.05.2019] XX ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі в XX ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції “ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У XXI СТОЛІТТІ”, яка відбудеться 15–16 травня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Організаторами конференції виступають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Представництво Польської академії наук у м. Києві, Інститут відновлюваної енергетики НАН України, Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики НАН України.

У програмі конференції:

15 травня – пленарне засідання за адресою: м. Київ, пр.-т. Перемоги, 37, 1 корпус, Зала засідань Вченої ради.
16 травня – засідання секцій за адресою: м. Київ пр.-т. Перемоги, 37, 6 корпус, зала засідання Адміністративної ради.
16 травня – засідання молодіжної секції для школярів за адресою:
м. Київ пр.-т. Перемоги, 37, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка.

Запрошення та умови участі в конференції додаються.
Прохання надсилати тези доповідей до 15 березня 2019 року за адресою tezy.ive@gmail.com.
Підтвердження Вашої участі у конференції, а також заповнену реєстраційну форму надсилати факсом +38 (044) 206-28-09 або електронною поштою Оргкомітету info@ive.org.ua.

Сайт конференції: http://conf.ive.org.ua/

З повагою, Організаційній комітет