[прийом проектів до 31.03.2019] Перший Конкурс проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge

Державний концерн "Укроборонпром", ГС "Ліга оборонних підприємств України", КПІ ім.Ігоря Сікорського, Науковий парк «Київська політехніка», Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» запрошують Вас взяти участь у Першому Конкурсі проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge та представити свій інноваційний проект на заході, що у майбутньому стане однією з найголовніших щорічних подій в сфері оборонної промисловості України.

Конкурс пройде 14 травня в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge-2019

Метою цього заходу є презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Державного концерну Укроборонпром, ГС "Ліга оборонних підприємств України", вітчизняними та зарубіжними інвесторами.

Запрошуємо до участі розробників продукції оборонних технологій з університетів, дослідних інститутів, державних та приватних виробничих компаній.

Перевага при розгляді заявок надається проектам за такими напрямами (згідно з Додатком 1до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600-р) :

• Технології створення засобів ураження та захисту від них
  • Інформаційні технології
  • Оптичні технології
  • Хімічні технології
  • Технології матеріалознавства
  • Технології елементної бази радіоелектроніки
  • Технології позиціонування і навігації
  • Технології елементної бази радіоелектроніки
  • Технології тактичної медицини
  • Авіаційні та космічні технології

Прийом заявок на Конкурс розпочався!

Закінчення терміну прийому проектів на Конкурс - 31 березня 2019 року.

Докладна інформація та реєстрація за посиланням