[прийом проектів до 31.03.2019] Перший Конкурс проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge

Конкурс проектів оборонних технологій

Державний концерн "Укроборонпром", ГС "Ліга оборонних підприємств України", КПІ ім.Ігоря Сікорського, Науковий парк «Київська політехніка», Інноваційний холдинг «Sikorsky Challenge» запрошують Вас взяти участь у Першому Конкурсі проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge та представити свій інноваційний проект на заході, що у майбутньому стане однією з найголовніших щорічних подій в сфері оборонної промисловості України.

Конкурс пройде 14 травня в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge-2019

Метою цього заходу є презентація проектів військового призначення перед представниками підприємств Державного концерну Укроборонпром, ГС "Ліга оборонних підприємств України", вітчизняними та зарубіжними інвесторами.

Запрошуємо до участі розробників продукції оборонних технологій з університетів, дослідних інститутів, державних та приватних виробничих компаній.

Перевага при розгляді заявок надається проектам за такими напрямами (згідно з Додатком 1до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 600-р) :

• Технології створення засобів ураження та захисту від них
  • Інформаційні технології
  • Оптичні технології
  • Хімічні технології
  • Технології матеріалознавства
  • Технології елементної бази радіоелектроніки
  • Технології позиціонування і навігації
  • Технології елементної бази радіоелектроніки
  • Технології тактичної медицини
  • Авіаційні та космічні технології

Прийом заявок на Конкурс розпочався!

Закінчення терміну прийому проектів на Конкурс - 31 березня 2019 року.

Докладна інформація та реєстрація за посиланням