У мене наступне питання: на 1 курсі факультету лінгвістики у студентів груп ЛА, зокрема у групі де навчається моя донька друга іноземна мова з ІІ семестру буде французька, чому у студентів не питали їх думки? можливо у когось є певні знання з німецької а з французької немає взагалі, і німецька мова більш перспективніша в плані технічного перекладу, адже, більшість техніки виробляється німецькими фірмами а не французькими (ми звикли що Франція це парфуми та одяг)?

При вступі майбутні студенти орієнтовані на те, що вивчатимуть другу іноземну мову. При подачі документів абітурієнтом заповнюється анкета, в якій містяться дані щодо другої іноземної мови. Коли формуються групи, ці дані використовуються. Якщо абітурієнт наполягає на окремо обраній ним другій мові (не вивчав ніякої) - його бажання враховуються. В тому випадку, коли не було отримано коментарів та побажань - розподіл відбувається в автономному режимі.

/факультет лінгвістики/