Випуск офіцерів-магістрів ВІТІ

Лютий – не звичний для випускних урочистостей місяць. Проте саме взимку вже багато років поспіль Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації НТУУ "КПІ" випускає своїх вихованців, які протягом навчання продемонстрували неабиякі здібності і продовжили навчання, щоб у підсумку отримати диплом магістра.

9 лютого 2013 року у Військовому інституті телекомунікацій та інфор­матизації НТУУ "КПІ" вручали дипломи про здобуття освітньо-кваліфікацій­ного рівня "магістр".

Вручав дипломи про закінчення вишу начальник інституту, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор, генерал-майор А.І.Міночкін. Молодих офіцерів вітав весь особовий склад, а також гості, серед яких рідні та близькі. Випускників ВІТІ НТУУ "КПІ" нині можна зустріти в кожному виді Збройних сил України та інших військових формуваннях країни.

Тож цьогорічні лейтенанти – фахівці з інформаційної боротьби забезпечуватимуть захист інформаційної інфраструктури держави (автоматизованих систем, інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж, інформаційних ресурсів) від негативного впливу супротивника. За час навчання вони перетворилися на справжню військову еліту. Це засвідчив і захист дипломних проектів. Середній бал у них 5,0. Тобто всі, попри традиції екзаменаторів урізноманітнювати палітру оцінок у відомості, отримали на захисті "відмінно".

Присяга у ВІТІМолоді лейтенанти самостійно обрали стежину військового, і ми не прощаємось із ними, адже вони – наше майбутнє, наша гордість! Ми ще не раз почуємо про наших вихованців та їхні свіжі ідеї. Проекти будуть почуті і втілені в життя.

"Саме такі випускники нашого навчального закладу, на переконання натовських експертів, будуть складати ядро воєначальників уже в найближчому десятиріччі", – зазначив начальник факультету інформаційних технологій в системах управління полковник  О.І. Остапук.

У добру путь, молоді офіцери!

Інф. ВІТІ НТУУ "КПІ"