2 квітня 2009 року в НТУУ “КПІ” перебувала делегація всесвітньовідомої американської фірми Hewlett Packard (НР) на чолі з генеральним менеджером п. Сергієм Савенком. Під час зустрічі з керівництвом нашого університету НТУУ “КПІ” було запрошено до участі у програмі Інституту технологій НР. Метою цієї програми є створення наукових центрів технологій НР у провідних університетах Східної Європи. Нині такі центри вже діють у Московському фізико-технічному інституті, МДУ ім. Ломоносова, Московському інституті друку, Санкт-Петербурзькому державному університеті, Новосибірському державному університеті та в ряді інших вищих навчальних закладів.

Створення навчально-наукового Центру технологій НР в нашому університеті передбачає розробку нових навчальних курсів і методів навчання на базі технологій одного із світових лідерів у галузі інформаційних технологій – компанії Hewlett Packard.

Університети-учасники програми НР ІТ обмінюються спільними надбаннями, беруть участь у програмі студентських обмінів і візитів. НР організовує семінари із запрошенням представників усіх університетів-учасників. Важливою частиною програми є організація візитів провідних учених НР Labs до університетів-учасників з лекціями про технології, що розробляються в лабораторіях НР.

Члени делегації НР відвідали Інститут телекомунікаційних систем НТУУ “КПІ”, ознайомилися з інфраструктурою нашого університету.

Протокол про наміри щодо створення центру НР в НТУУ “КПІ” підписали: від КПІ – перший проректор Ю.І.Якименко, від НР – п. С.Савенко.

У зустрічі взяли участь: від НР – Ігор Бєлоусов, регіональний керівник офісу відкритих інновацій НРLab, Ельвіра Сапожнікова, менеджер по розвитку бізнесу (навчання) в країнах СНД, Олександр Головенко, менеджер по рішенням НР; від НТУУ “КПІ” – Михайло Ільченко, проректор з наукової роботи, Сергій Кравчук, доцент ІТС, Микола Алексєєв, заст. директора ІТС, та ін.

В.Янковий

Дата події