Ось уже п'ятнадцять років доцент ІТС Дмитро Анатолійович Міночкін належить до родини київських політехніків. А за підсумками університетського конкурсу "Викладач-дослідник" його названо серед переможців за 2016 рік.
У 2002-му випускник гімназії №59 ім. О.М. Бойченка Дмитро Міночкін прийшов на перший курс Інституту телекомунікаційних систем. Зустрів тут мудрих наставників і нових друзів, поринув у світ пізнання і науки. ІТС є потужним навчально-науковим осередком, який готує сучасних фахівців, затребуваних міжнародними і вітчизняними компаніями, здійснює проривні наукові дослідження, відзначені численними науковими нагородами, результати яких успішно використовуються в різних галузях економіки України та є основою для інноваційної діяльності. За п'ять років Дмитро Міночкін – уже молодший науковий співробітник НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Ще через рік Д.Міночкін з відзнакою закінчив магістратуру та вступив до аспірантури, яку успішно закінчив у листопаді 2011-го, а вже в лютому 2012 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.12.02 "Телекомунікаційні системи та мережі" на тему "Метод вибору параметрів системи МІМО при впливі міжстільникових завад". Сфера наукової діяльності: широкосмугові системи радіодоступу.
В ІТС склався високопрофесійний викладацько-педагогічний колектив, тут постійно дбають про оновлення й поповнення кадрового складу. Багато вихованців ІТС після закінчення інституту залишаються працювати на його кафедрах, зустрічаючи нове поповнення студентів, щоб провести їх нелегкими стежками до професії, як колись навчали їх самих. Тож з 2011 р. Дмитро Анатолійович працює на кафедрі телекомунікацій ІТС, спочатку на посаді асистента, потім старшого викладача, а з 2015 року – на посаді доцента.
Наставники разом із студентами проводять наукові дослідження, публікують статті в провідних наукових журналах, беруть участь у науково-технічних конференціях, співпрацюють з провідними компаніями та науковими установами. Д.А.Міночкін викладає дисципліни "Програмні засоби в телекомунікаційних системах", "Безпроводові ТКС 2/3", є автором понад 80 наукових публікацій (тези та статті), брав участь в організації та роботі конференцій УкрМіКо 2016 і УкрМіКо 2017, три роки поспіль є співголовою секції на конференції "Проблеми телекомунікацій", що проходить в ІТС.
Він брав активну участь в організації брендової лабораторії lifecell, створеної в ІТС за підтримки компанії "Еricsson Україна", і на даний час є її керівником. Віриться, що попереду в науковця велике майбутнє.