В НТУУ "КПІ" з 19 по 27 вересня 2015 року відбувся  Другий київський Urban Fest (KUF2). Цей фестиваль став майданчиком для дискусій, обміну досвідом та об'єднання зусиль міських ініціатив.

Цього разу його головною темою стало обговорення підходів до створення стратегій розвитку територій, а саме міста Києва та, як пілотного майданчика, – міста в місті – кампуса КПІ.

Виступає М. ПрепотенськаНа фестивалі кияни та фахівці з розвитку міста дискутували про міські проекти, а активісти намагалися знайти однодумців та ресурси для втілення своїх проектів у життя.

KUF2 – це продовження Першого київського Urban Fest, який відбувся в лютому цього року.

Невипадково місцем для проведення фестивалю KUF2 обрано кампус Національного технічного університету України "КПІ". НТУУ "КПІ" є брендом, відомим не тільки в Україні, але й за її межами. У своєму розвитку і роботі КПІ використовує не тільки наявну структуру. Модель інноваційного розвитку нової України КПІ втілює у проекті Polyteco Science City – це проект інноваційного міста, з яким під час фестивалю його учасники змогли ознайомитися детально. 

Цього разу на фестивалі було представлено 12 напрямів. Також на ньому було проведено дводенну виставку технологій і рішень для міста Urban Tech, що фактично стала бізнес-майданчиком ефективних рішень, інструментів і технологій, які розвивають місто і допомагають ним ефективно управляти.

[19-27.09.2015] Другий Київський Urban Fest (KUF2)

У Києві з 19 по 27 вересня проходитиме Другий Київський Urban Fest (KUF2). Цього разу головною темою івенту стане обговорення підходів до створення стратегій розвитку територій, а саме міста Києва та, як пілотної площадки – міста в місті – кампуса КПІ.

На фестивалі кияни та спеціалісти з розвитку міста зможуть подискутувати про міські проекти, а активісти зможуть знайти однодумців та ресурси на втілення своїх проектів у життя.

Kyiv Urban Fest – це майданчик для дискусій, обміну досвідом та об’єднання зусиль міських ініціатив.

KUF2 – це продовження Першого київського Urban Fest, який відбувся 28 лютого та 1 березня у G13 Project Studio і за два дні зібрав більше 1000 небайдужих киян та гостей з інших міст для обговорення численних тем, пов’язаних з розвитком міста та міським активізмом.

Невипадково площадкою для проведення фестивалю KUF2 обрано кампус Національного технічного університету України «КПІ». НТУУ «КПІ» ─ є брендом відомим не тільки в Україні, але і за його межами. Університет вигідно розташувався в центрі міста, має історичний баланс розвитку. В своєму розвитку і роботі КПІ використовує не тільки існуючу структуру. В проекті Polyteco science City – інноваційне місто, КПІ втілює модель і будівництво нової України, з якими ви зможете ознайомитися детально під час фестивалю. В університеті на вас чекають лекції, дискусії, виставки та інші види активностей, запланованих кураторами та організаторами фестивалю. Мапа подій з’явиться згодом.

Цього разу на фестивалі буде представлено 12 напрямків. Організатори фестивалю будуть знайомити з ними та з їхніми кураторами впродовж місяця, який залишився до початку KUF2.

Також на фестивалі буде проведена дводенна виставка технологій і рішень для міста Urban Tech. Це бізнес-майданчик ефективних рішень, інструментів і технологій, які розвивають місто і допомагають ефективно управляти ним. Докладніше ознайомитись з програмою виставки можна за посиланням.

Слідкуйте за анонсами, щоб дізнаватись подробиці про Другий київський Urban Fest на сторінці https://www.facebook.com/kyivurbanfest

Контакти організаторів:

Олена Педай lenapedai@gmail.com +380503250507
Костянтин Колесніков kolesnikov_k@ukr.net +380675042554
Тарас Кайдан taraskaidan@gmail.com +380634917335

Партнери:

Підтримка:

Дата події