КПІ-ТЕЛЕКОМ

Зустріч з керівництвом компанії «EPAM Systems Україна»

6 жовтня КПІ ім.Ігоря Сікорського відвідали топ-менеджери українського відділення всесвітньо-відомої компанії «EPAM Systems» – керівник «EPAM Systems Україна», президент Асоціації «Інформаційні технології України» Ю.Антонюк і керівник освітніх програм «EPAM Systems Україна» М.Почебут.

Зустріч з керівництвом НТО “КПІ-Телеком”

27 квітня відбулася зустріч представників НТО "КПІ-Телеком" з адміністрацією та головами Студентської ради, студентської ради студмістечка та профкому студентів НТУУ "КПІ". Її учасники обговорили питання якості послуг та цілодобової технічної підтримки з боку провайдера.

Зони покриття «відкритої» безпроводової мережі на території університету WiFi

Послуга бездротового доступу надає доступ до мережі інтернет та мережі КПІ. Підтримуються стандарти 802.11b та 802.11g. Для того щоб скористатися послугою необхідно мати пристрій (ноутбук, КПК або мобільний телефон) з підтримкою WiFi стандарту 802.11b/g.

Корпоративна пошта КПІ ім. Ігоря Сікорського

В КПІ ім. Ігоря Сікорського створена єдина система корпоративної електронної пошти, яка дозволяє використовувати уніфіковані адреси електронної пошти всім викладачам / співробітникам і підрозділам ВНЗ, а також спеціальні адреси для пошти конференцій, семінарів, різних проектів і заходів університету.

Електронна пошта КПІ

Яка офіційна адреса електронної пошти в НТУУ "КПІ" і чи можна отримати власну інститутську адресу?

Офіційною електронною поштою НТУУ "КПІ" для зовнішніх організацій є електронна пошта mail@kpi.ua Загального відділу Управління справами НТУУ "КПІ".

Інші важливі адреси:

КПІ у зоні UA

Близько двох років тому структурним підрозділом університету НТО «КПІ-Телеком» було запропоновано реєстрацію товарного знаку КПІ для отримання домену в найпрестижнішій українській зоні ua.

Інформаційно-телекомунікаційні ресурси університету

Телекомунікаційна мережа нашого вузу одна з найбільших у країні – і не тільки тому, що ми найбільший технічний навчальний заклад, а й тому, що постійно розвиваємо нові технології і пропонуємо нашим користувачам нові послуги.