Візит представників університету Індіанаполіс м. Афіни

З 11 по 16 жовтня 2012 р. в НТУУ «КПІ» перебували представники керівництва університету Індіанаполіс в Афінах (Республіка Греція) - проректор з навчальної роботи Сьюзі Міхайлідіс і директор бізнес-програм, координатор міжнародних програм Університету Індіанаполіс у США Стів Токар. Головною метою їх приїзду було визначення нових форм співпраці між КПІ та університетом Індіанаполісу в Афінах за програмою «Подвійний диплом».

Цей університет є європейським відділенням Університету Індіанаполіс (США), в якому навчаються студенти з 25 країн світу, в тому числі й з України. З КПІ Університет Індіанаполіс в Афінах співпрацює з 2008 року, тож нинішній візит було присвячено цілком конкретним питанням організації співпраці. Вирішити їх гостям допомагали перший проректор НТУУ «КПІ» Ю.І Якименко, ректор Міжнародного університету фінансів Л.Г. Смоляр, проректор НТУУ «КПІ» з міжнародних зв'язків С.І. Сидоренко, заступник декана ФЛ О.П. Демиденко, заступник декана ФСП О.П. Северинчик та інші. За результатами їх спільної кількаденної роботи ухвалено меморандум про подальшу співпрацю Університетів Індіанаполіс, НТУУ «КПІ» і Міжнародним університетом фінансів за програмою підготовки МВА та розроблено проекти спільних програм підготовки фахівців у рамках Договору про співпрацю і науковий обмін. Окрім того, обговорено і передано на розгляд та подальше затвердження й програму підготовки фахівців за напрямом «Master of Arts in English» та розпочато роботу з узгодження й інших спільних (інтегрованих) програм для навчання в університету Індіанаполіс в Афінах студентів КПІ та МУФ.

Презентовано нові програми Університету Індіанаполіс в Афінах

6 квітня НТУУ "КПІ" відвідала заступник проректора з міжнародних зв'язків Університету Індіанаполіс в Афінах (Республіка Греція) Сьюзі Міхайлідіс. Цей університет є європейським кампусом Університету Індіанаполіс (США). Нині в ньому навчаються студенти з 25 країн світу. Серед них є і студенти з України.

З Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут" Університет Індіанаполіс в Афінах співпрацює з 2008 року, тож метою Сьюзі Міхайлідіс було обговорення шляхів розширення співробітництва й залучення до отримання другої освіти за американськими стандартами більшого числа київських політехніків. Йшлося, насамперед, про навчання в галузі адміністративного менеджменту, за програмами гуманітарного циклу та про організацію короткотермінових курсів навчання для груп студентів з наданням їм можливості ознайомлення з Грецією. У зустрічі, яку провів  керівник управління міжнародних зв'язків університету Борис Циганок, узяли участь представники факультетів менеджменту і маркетингу, лінгвістики, соціології і права та Видавничо-поліграфічного інституту. Після неї Сьюзі Міхайлідіс провела для студентів, аспірантів і молодих учених НТУУ "КПІ" презентацію свого університету та його програм з адміністративного менеджменту.