Зазвичай наш захід базувався на інтерактиві, який, звісно, неможливо відтворити дистанційно. Але це не означає, що ми не зможемо розповісти про сучасні складні та одночасно цікаві проєкти.

Ми зібрали найцікавіші розробки переможців конкурсів Київської Малої академії наук та Sikorsky Challenge, наукові розробки студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, щоб показати, що інженерія – це сучасно та цікаво!

Ви дізнаєтесь чим можуть займатися студенти у позанавчальний час та як можна долучитися до спільноти КПІ будучи ще школярем. Ми хочемо змінити уявлення, сформоване в сучасному суспільстві, про те, що навчання у технічному університеті нудне та важке. Ви побачите, що КПІ – дружня команда, де поєдналися технічні та гуманітарні професії, де кожна особистість має можливість бути собою!

Більше проектів, більше факультетів/інститутів тут

Слідкуйте за новинами:
- на нашому сайті www.technoart.kpi.ua
- на нашій сторінці у Фейсбук @TechnoArtKpi
- у телеграм-каналі для абітурієнтів
- в Інстаграм