Привітання з Днем захисника України

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни!
Шановні політехніки!

14 жовтня держава відзначає День захисника України – свято пам’яті про наших звитяжних предків, які ціною своїх життів виборювали право на незалежність і волю; свято вшанування козацької доблесті; свято вдячності ветеранам Другої світової, які захищали свою землю. Це день вшанування героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

Ми в скорботі схиляємо голови перед подвигом героїв, які віддали своє життя на сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави. Вічна пам’ять воїнам, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну.

Вічна слава героям-політехнікам, які своєю жертовністю надали нам змогу навчати й навчатись, творити, працювати: Сергію Бондареву, Павлу Мазуренку, Юрію Поправці, Максиму Шаповалу, Ігорю Павлову, Олександру Петрищуку, Володимиру Кочеткову-Сукачу, Ігорю Шевченку, Владиславу Дюсову, Андрію Єременку, Юрію Артюху, Вадиму Жеребилу, Олександру Кондратюку, Михайлу Федоренку.

Вічна пам’ять і слава Героям!

Низький уклін їхнім родинам.

На захист Батьківщини у лави Збройних Сил України з березня 2014 року було мобілізовано 36 працівників, понад трьохсот випускників КПІ минулих років пішли добровольцями на фронт. Нині в університеті 28 працівників, 20 військовослужбовців, майже 50 здобувачів освіти – учасників АТО та ООС.

День захисника України – це всенародне свято нескорених свідомих громадян, які своєю професійною, викладацькою, науковою, громадською діяльністю, сумлінною працею і навчанням, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, освітній та інформаційний захист держави.

Політехніки надають всебічну допомогу Збройним Силам України. Викладачі, співробітники, студенти беруть участь у численних програмах з розроблення новітніх зразків озброєння та військової техніки, засобів захисту воїнів на полі бою.

Шановні політехніки!

Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення найкращих сподівань і трудових звершень.

Миру, добра і процвітання нашій країні!

З повагою і вдячністю, Михайло Згуровський, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського